tramvajem kroz Zagreb 9

tramvajem kroz Zagreb 9

Published on 27 January 2022
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Transcript
00:00
Vožnja tramvajem kroz Zagreb
00:01
Borongaj-Ljubljanica
00:01
9
00:01
Dora Čunčić,3.a
00:07
Borongaj
00:07
-okretište -početak vožnje
00:20
Sljedeća stanica:
00:21
Svetice
00:23
-ekonomski fakultet -predstavlja najstariji institut
00:35
Sljedeća stanica:
00:36
Tuškanova
00:38
-park Bartola Kašića
00:49
Sljedeća stanica:
00:50
Trg žrtava fašizma
01:04
Sljedeća stanica:
01:04
Glavni kolodvor
01:07
-na Trgu kralja Tomislava 12 -najveći željeznički kolodvor
01:22
Sljedeća stanica:
01:22
Botanički vrt
01:25
-institucija koja posjeduje dokumentarnu zbirku živih biljaka -rade znanstvena istraživanja
01:35
Sljedeća stanica:
01:35
Tehnički muzej
01:38
-povijesni razvoj tehničkih rješenja
01:52
Sljedeća stanica:
01:52
Trešnjevački trg
01:55
-prije se zvao trg U
02:08
Sljedeća stanica:
02:08
Nehajska
02:11
-park Stara Trešnjevka -spomenik Trešnjevčanima